VITRINE MEDIA. Gaismas kastes. Dizains. LED gaismas reklāmas stendi. Plānās LED reklāmas gaismas kastes. LED gaismas stendi. Skatlogu gaismas plakāti. Gaismas stendi veikalu skatlogiem. Gaismas displeji Nekustamo īpašumu un Tūrisma aģentūru skatlogiem. Foto rāmji Translitu gaismas druka. Gaismas plāksnes Crystal. Gaismas stendu īre un noma

Jauns unikāls mūsdienu dizains. Ultra plāni – biezums tikai 1 cm. Lieliska dzidra un jaudīga gaisma – piesaista uzmanību no liela attāluma. 2-pusēji un 1-pusēji. Jaunums – bez elektrības vadiem. Jauna unikāla funkcionalitāte – pēc vajadzības ātri pārliekami vertikāli un horizontāli. Visi formāti – A4, A3, A2, A1 – savienojami jebkurās kombinācijās = jauna iespēja pēc vajadzības ātri pārveidot displeju izkārtojumu un iegūt jaunu skatloga vai interjera dizainu. Ērta magnētiska attēlu aizdare ar baltu/sudrabainu, vai melnu apmalēm. Paredzamais LED kalpošanas ilgums – vairāk kā 7 gadi! Augstākās kvalitātes gaismas druka. Drukas materiāli krāsainajiem biroja printeriem lai iegūtu īpaši dzidrus attēlus. VitrineMedia


Reklamas gaismas stendi diski Svetovije reklamnije stoiki LED displays round 2024
Ultra plānie gaismas reklāmas displeji-diski – Reklāmas stendi veikaliem, Anotāciju stendi autosaloniem, Tūrisma un NI aģentūrām, Bankām un finansu iestādēm – VitrineMedia.
Reklamas stendi gaismas plakati Svetovije reklamnije paneli LED displays stands 2024
Ekstra plānie gaismas reklāmas stendi – Restorāniem un viesnīcām, Ceļojumu birojiem, NI aģentūrām, Veikaliem un auto saloniem, Apdrošināšanas kompānijām – VitrineMedia.
Gaismas Stendi Plakati Planie Svetovie Paneli Tonkie Lightbox Displays 2024
Ultra plānie gaismas reklāmas displeji skatlogiem un interjeriem – Tūrisma aģentūrām, Viesnīcām, Avio kompānijām, Ceļojumu birojiem, Tūroperatoriem – VitrineMedia.
Gaismas Stendi Planie Svetovie Koroba Tonkie Lightbox Displays Thin 2024
Ekstra plānie gaismas reklāmas paneļi skatlogiem un interjeriem – Viesnīcām, Tūrisma aģentūrām, Avio kompānijām, Tūroperatoriem, Ceļojumu birojiem – VitrineMedia.
Gaismas Stendi Planie Svetovie Paneli Tonkie Lightbox Displays Ultrathin 2024
Ultra plānie gaismas reklāmas rāmji skatlogiem un interjeriem – Ceļojumu birojiem, Tūrisma aģentūrām, Viesnīcām, Avio kompānijām, Tūroperatoriem – VitrineMedia.
Gaismas Stendi Ramji Planie Svetovie Paneli Tonkie Lightbox Displays 2024
Ultra plānie gaismas reklāmas displeji skatlogiem un interjeriem – Avio kompānijām, Tūrisma aģentūrām, Ceļojumu birojiem, Viesnīcām, Tūroperatoriem – VitrineMedia.
08 Gaismas stendi skatlogu Gaismas reklama Bankas Apdrosinataji 2024
Reklāmas gaismas displeji skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Bankām, Apdrošināšanas sabiedrībām un brokeriem, Banku filiālēm, Kredītu birojiem.
06 Gaismas stendi skatlogiem Nekustamo ipasumu attistitajiem 2024
Reklāmas gaismas plakāti skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Nekustamo īpašumu aģentūrām, Arhitektūras, Celtniecības un Būvniecības uzņēmumiem.
07 Gaismas stendi skatlogiem Nekustamo ipasumu Turisma agenturam 2024
Reklāmas gaismas stendi skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Nekustamo īpašumu un Tūrisma aģentūrām, Real Estate attīstītājiem un Izsoļu namiem.
04 Gaismas stendi Gaismas reklamas plakati Auto saloni Auto noma 2024
Reklāmas gaismas stendi skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Nekustamo īpašumu un Tūrisma aģentūrām, Real Estate attīstītājiem un Izsoļu namiem.
05 Gaismas stendi skatlogiem Nekustamo ipasumu agenturam 2024
Reklāmas gaismas displeji skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Nekustamo īpašumu aģentūrām un attīstītājiem, apsaimniekotājiem un projektētājiem.
01 Gaismas stendi Gaismas plakati Turisma Celojumu agenturam 2024
Reklāmas gaismas stendi skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Tūrisma un Ceļojumu aģentūrām, Tūroperatoriem, Viesnīcām, Avio biļešu aģentūrām.
02 Gaismas stendi Gaismas reklama Kafejnicam Restoraniem Bariem 2024
Reklāmas gaismas plakāti skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Kafejnīcām, Restorāniem, Bāriem, Bistro, Viesnīcām un Viesu namiem, Birojiem un Ofisiem.
03 Gaismas stendi Gaismas reklama Veikaliem Tirdzniecibas centriem 2024
Reklāmas gaismas displeji skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Veikaliem un Tirdzniecības centriem, Tirdzniecības saloniem, Lidostām, Veikalu tīkliem.
09 Gaismas stendi skatlogu Gaismas reklama Kosmetikai Aptiekam 2024
Reklāmas gaismas plakāti skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Skaistumkopšanas saloniem, Aptiekām, Veikaliem un Tirdzniecības centriem.
10 Gaismas reklamas plakati displeji Auto Veikaliem Turisma birojiem 2024
Reklāmas gaismas displeji skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Auto saloniem, Veikaliem, Tūrisma un Ceļojumu aģentūrām – Vitrine Media.
11 Gaismas reklamas displeji plakati Apdrosinasanas agenturam 2024
Reklāmas gaismas plakāti skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Apdrošināšanas aģentūrām, Bankām, Nekustamo īpašumu aģentūrām – Vitrine Media.
12 Gaismas reklamas plakati displeji Apdrosinasanas sabiedribam 2024
Reklāmas gaismas stendi skatlogiem un interjeriem. Jauns unikāls dizains, ultra plāni. Bankām, Nekustamo īpašumu un Apdrošināšanas aģentūrām un brokeriem – Vitrine Media.
14 Gaismas reklamas stendi brivstavosi plakatu stativi A4 A3 A2 2024
Reklāmas gaismas stendi – brīvstāvoši gaismas displeji A4, A3, A2 formātos. 2-pusēji gaismas reklāmas stendi Veikaliem, Auto saloniem, Bankām, Viesnīcām, Restorāniem – Vitrine Media.
15 Gaismas reklamas stativi letes galda informacijas stendi A4 A3 2024
Reklāmas un informācijas gaismas statīvi. Uz letes vai galda novietojami reklāmas stendi A4 un A3 formātos, vertikāli un horizontāli, reklāmai un informācijai – Vitrine Media.


Dizains, Gaismas reklāma. Skatlogu gaismas stendi Nekustamo īpašumu aģentūrām, Tūrisma un Ceļojumu birojiem. Gaismas displeji Bankām, Apdrošināšanas sabiedrībām un Brokeriem. Gaismas stendi veikaliem un tirdzniecības centriem. Diamond Disc, Diamond Square, Crystal LED edge lite. VitrineMedia. Formāti A4, A3, A2, A1, A0, nestandarta izmēri.

Plakātu displeji. Lieliski piemēroti gan skatlogiem, gan interjeriem.

Multi displeju instalācijas. Īpaši iecienītas Nekustamo īpašumu aģentūru un attīstītāju skatlogos un interjeros.

Multi displeju instalācijas. Plaši izmanto arī: Tūrisma aģentūras; Auto saloni; Veikali; Aptiekas; Bankas un Apdrošinātāji; Skaistumkopšanas u.c. pakalpojumu nozaru uzņēmumi; iestādes un organizācijas u.c.

Uz virsmām stiprināmie stendi. Gan plakātiem, gan multi displeju miriādēm – visu veidu interjeros.

Galda statīvi. Novietojami gan vertikāli gan horizontāli. Slīpums maināms 3 stāvokļos.

Augstākās kvalitātes gaismas druka. Jauna tehnoloģija ļauj iegūt īpaši sulīgas krāsas, izcilu kontrastu un tonālo gradāciju par pārsteidzoši ekonomiskām cenām. Atverot atēlus redzams jaunās tehnoloģijas un tradicionālās gaismas drukas salīdzinājums.

 • Iekārtie displeji VitrineMedia TWO
 • Iekārtie displeji VitrineMedia NEW I MAX
 • Iekārtie displeji VitrineMedia ONE
 • Iekārtie displeji VitrineMedia BANK
 • Iekārtie displeji VitrineMedia C2MAX
 • Iekārtie video displeji VitrineMedia LIGHT & PLAY
 • Sienas un virsmu displeji VitrineMedia TWO Clip
 • DIZAINS


  Dizains, Stendi, Iekārtas, Gaismas, Vitrīnas, Plaukti, Statīvi, Ekspozīcijas, Dekori | DIZAINA CENTRS
  Дизайн, Стенды, Оборудование, Световые объекты и Решения для Рекламы, Выставок, Магазинов, Музеев, Интерьеров, Бюро, Торговли, Общественных помещений | ДИЗАЙН-ЦЕНТР
  Mobile Systems for Shopfitting, Exhibition, Advertising, Information, Presentation, Promotion - Shop-In-Shop, Stands, Showcases, Displays, Kiosks, Counters, Dispensers, Pylons, Tables, Shelving | DESIGN CENTER
  © DizainaCentrs.lv, 2024, Anno-1989
  K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, LATVIJA
  tel: +37167211335, +37167220089, mobile: +37129234608, +37129225719
  Darba laiks 9:00 - 18:00