VITRINE MEDIA. LED gaismas reklāmas stendi. LED reklāmas gaismas kastes. LED gaismas stendi. Skatlogu gaismas plakāti. Gaismas stendi veikalu skatlogiem. Gaismas displeji Nekustamo īpašumu un Tūrisma aģentūru skatlogiem. Foto rāmji Translitu gaismas druka. Gaismas plāksnes Crystal. Gaisms stendu īre un noma

Jauns unikāls, mūsdienīgi elegants dizains. Ultra plāni – biezums tikai 1 cm. Jauna LED tehnoloģija nodrošina gaišu, dzidru un stabilu gaismu. 2-pusēji, izmantojami arī 1-pusēji. Jauna unikāla funkcionalitāte – pēc vajadzības ātri pārliekami vertikāli un horizontāli, turklāt visi formāti – A4, A3, A2, A1 – savienojami jebkurās kombinācijās = jauna iespēja pēc vajadzības ātri pārveidot displeju izkārtojumu un iegūt jaunu skatloga vai interjera dizainu. Ērta magnētiska attēlu aizdare ar baltu/sudrabainu, vai melnu apmalēm. Paredzamais LED kalpošanas ilgums – vairāk kā 7 gadi! Augstākās kvalitātes gaismas druka. Drukas materiāli krāsainajiem biroja printeriem lai iegūtu īpaši dzidrus attēlus. VitrineMedia

Gaismas stendi Gaismas plakati Turisma Celojumu agenturam 2018
Jauna unikāla dizaina plānie gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Tūrisma un Ceļojumu aģentūrām, Tūroperatoriem, Viesnīcām, Avio biļešu aģentūrām.
Gaismas stendi Gaismas reklama Kafejnicam Restoraniem Bariem 2018
Jauna dizaina unikāli gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Kafejnīcām, Restorāniem, Bāriem, Bistro, Viesnīcām un Viesu namiem, Birojiem un Ofisiem.
Gaismas stendi Gaismas reklamas plakati Auto saloni Auto noma 2018
Jauna unikāla dizaina gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Auto saloniem, Auto nomas uzņēmumiem, Auto servisiem, Veikaliem un Degvielas uzpildes stacijām.
Gaismas stendi skatlogiem Nekustamo ipasumu agenturam 2018
Jauna dizaina unikāli gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Nekustamo īpašumu aģentūrām un attīstītājiem, apsaimniekotājiem un projektētājiem.
Gaismas stendi skatlogiem Nekustamo ipasumu attistitajiem 2018
Jauna unikāla dizaina plānie gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Nekustamo īpašumu aģentūrām, Arhitektūras, Celtniecības un Būvniecības uzņēmumiem.
Gaismas stendi skatlogiem Nekustamo ipasumu Turisma agenturam 2018
Jauna dizaina unikāli ultra plānie gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Nekustamo īpašumu un Tūrisma aģentūrām, Real Estate attīstītājiem un Izsoļu namiem.
Gaismas stendi skatlogu Gaismas reklama Bankas Apdrosinataji 2018
Jauna unikāla dizaina gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Bankām, Apdrošināšanas sabiedrībām un brokeriem, Banku filiālēm, Kredītu birojiem.
Gaismas stendi skatlogu Gaismas reklama Kosmetikai Aptiekam 2018
Jauna dizaina unikāli plānie gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Skaistumkopšanas saloniem, Aptiekām, Veikaliem un Tirdzniecības centriem.
Gaismas stendi Gaismas reklama Veikaliem Tirdzniecibas centriem 2018
Jauna unikāla dizaina plānie gaismas stendi skatlogiem un interjeriem Veikaliem un Tirdzniecības centriem, Tirdzniecības saloniem, Lidostām, Veikalu tīkliem.


Dizains, Gaismas reklāma. Skatlogu gaismas stendi Nekustamo īpašumu aģentūrām, Tūrisma un Ceļojumu birojiem. Gaismas displeji Bankām, Apdrošināšanas sabiedrībām un Brokeriem. Gaismas stendi veikaliem un tirdzniecības centriem. CrystaLED edge lite. VitrineMedia. Formāti A4, A3, A2, A1, A0, nestandarta izmēri.

Plakātu displeji. Lieliski piemēroti gan skatlogiem, gan interjeriem.

Multi displeju instalācijas. Īpaši iecienītas Nekustamo īpašumu aģentūru un attīstītāju skatlogos un interjeros.

Multi displeju instalācijas. Plaši izmanto arī: Tūrisma aģentūras; Auto saloni; Veikali; Aptiekas; Bankas un Apdrošinātāji; Skaistumkopšanas u.c. pakalpojumu nozaru uzņēmumi; iestādes un organizācijas u.c.

Uz virsmām stiprināmie stendi. Gan plakātiem, gan multi displeju miriādēm – visu veidu interjeros.

Galda statīvi. Novietojami gan vertikāli gan horizontāli. Slīpums maināms 3 stāvokļos.

Augstākās kvalitātes gaismas druka. Jauna tehnoloģija ļauj iegūt īpaši sulīgas krāsas, izcilu kontrastu un tonālo gradāciju par pārsteidzoši ekonomiskām cenām. Atverot atēlus redzams jaunās tehnoloģijas un tradicionālās gaismas drukas salīdzinājums.

 • Iekārtie displeji VitrineMedia TWO
 • Iekārtie displeji VitrineMedia NEW I MAX
 • Iekārtie displeji VitrineMedia ONE
 • Iekārtie displeji VitrineMedia BANK
 • Iekārtie displeji VitrineMedia C2MAX
 • Iekārtie video displeji VitrineMedia LIGHT & PLAY
 • Sienas un virsmu displeji VitrineMedia TWO Clip
 • DIZAINS


  Dizains, Stendi, Iekārtas, Gaismas, Vitrīnas, Plaukti, Statīvi, Ekspozīcijas, Dekori | DIZAINA CENTRS
  Дизайн, Стенды, Оборудование, Световые объекты и Решения для Рекламы, Выставок, Магазинов, Музеев, Интерьеров, Бюро, Торговли, Общественных помещений | ДИЗАЙН-ЦЕНТР
  Mobile Systems for Shopfitting, Exhibition, Advertising, Information, Presentation, Promotion - Shop-In-Shop, Stands, Showcases, Displays, Kiosks, Counters, Dispensers, Pylons, Tables, Shelving | DESIGN CENTER
  © DizainaCentrs.lv, 2018
  K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, LATVIJA
  tel: +37167211335, +37167220089, mobile: +37129234608, +37129225719
  Darba laiks 9:00 - 18:00