Dizains, Digitālie reklāmas stendi, Touchscreen monitori, Skārienjūtīgie stendi, Digital Signage reklāmas stendi, Interaktīvie ekrāni, iPad stendi, Galaxy stendi, Video un datorstendi, Planšetdatoru statīvi, Lielformāta un platekrāna TV stendi, Informācijas un Interneta kioski, Interaktīvi web termināli un ekrāni. IT stendu īre un noma.

Daudzveidīga dizaina un funkcionalitātes datoru, video un TV stendi, interaktīvi skārienjūtīgie ekrāni, digitālie reklāmas un informācijas stendi, interneta piekļuves punkti, touchscreen kioski, web stendi un dator piloni. Centralizēti vadāmās Digital Signage sistēmas – video monitori ar attālinātu satura vadību. Digitālo ekrānu īre, skārienjūtīgo stendu noma, planšet-datoru stendu īre, TV stendu noma. Visu ražotāju un marku planšetdatoru stendi. Mobili un brīvstāvoši, uz galda/letes novietojami vai pie sienas stiprināmi. Maināma konfigurācija un dizains. Stendi ir papildināmi ar dažādiem komponentiem – plakātiem un instrukcijām, gaismas displejiem, plauktiem, bukletu kabatām, gaismas ķermeņiem, somu pakaramajiem u.c.

01 Skarienjutigie stendi touchscreen monitori ekrani 22 23 24 27 2018
Skārienjūtīgie interaktīvie stendi 22", 23", 24", 27" ekrāniem. Mobilie touchscreen stendi. Uz galda vai letes novietojamie skārienjūtīgie monitori. Pārvadājamie interaktīvie kioski un stendi.
02 Skarienjutigie stendi touchscreen kioski web ekrani 27 32 42 2018
Skārienjūtīgie interaktīvie stendi 27", 32", 42" ekrāniem. Touchscreen stendi un piloni. Mobilie interaktīvie kioski un web termināli. Touchscreen monitori un interaktīvie ekrāni ar gaismas plakātu displejiem.
03 Skarienjutigie stendi touchscreen lielformata ekrani 32 42 46 55 2018
Skārienjūtīgie interaktīvie stendi 32", 42", 46", 55" lielformāta ekrāniem. Touchscreen monitori, stendi un piloni. Interaktīvie web kioski un info punkti. 65", 75", 85" lielformāta touchscreen ekrāni.
Datoru Stendi Dizains Web Kioski Interneta Monitori 2018
Individuāla dizaina datorstendi, interneta kioski, web termināli, touchscreen stendi. Izstādēm, viesnīcām, birojiem, veikaliem u.c. sabiedriskām zonām.
iPad Air Stendi Displeji Plansetdatoru Stativi Veikalu 2018
iPad stendi autosalonā, veikalā, bibliotēkā, kafejnīcā, publiskās zonās. POS un preču reklāmas statīvi un displeji. Piemēroti visiem 10" iPad modeļiem ieskaitot Air un Retina. Pielāgojami arī citiem planšetdatoriem.
iPad Air Stendi Stativi Plansetdatoru Displeji Reklamas 2018
iPad stendi auto izstādē, muzejā, bankā, birojā, lidostā un restorānā. Veikala preču statīvi ar iPad displeju. Visiem 10" iPad modeļiem, tai skaitā Air un Retina, kā arī citiem planšetdatoriem.
iPad Stendi Air Stativi Displeji Plansetdatoru Izstazu 2018
iPad stendi izstādē, viesnīcā, birojā, veikalā, slimnīcā un poliklīnikā. Paraugu reklāmas statīvi ar iPad displeju. 10" iPad modeļiem, tai skaitā Air un Retina, kā arī citiem planšetdatoriem.
iPad Stendi Plansetdatoru Stativi Padman Padwoman 2018
iPad un planšetdatoru stendi Padman un Padwoman ar pagriežamu displeju. Maināms augstums. Pielāgojami dažādiem modeļiem kā Galaxy, Xperia, Infinity, Surface, Kindle.
Plansetdatoru Stendi iPad Galaxy Xperia Infinity Surface 2018
iPad un planšetdatoru stendi pielāgojami dažādiem modeļiem. Aizslēdzama datora ievietošanas kasete. Pieejami 5 krāsās – alumīnijs, balts, melns, sarkans un zils.
TV Video Stendi 17 56 collu Monitoriem PlatEkrana 2018
Televizoru un video monitoru stendi platformāta ekrāniem no 17 līdz pat 56 collu formātam. Regulējams monitora slīpums. Dizaina modeļi.
Video Stativi Galda Letes Bukletu 8 monitors Wingoo 2018
Uz galda vai letes novietojami video statīvi ar 8 collu monitoru Wingoo Media. Aprīkoti ar A4 vai A6 bukletu kabatām. Dekoratīva frostētā akrila korpuss.
Video Stendi ar talvadibu 12 17 monitori iMedia iPoint 2018
Video stendi ar 12 vai 17 collu monitoriem. Lieliski piemēroti viesnīcām, lidostām, bankām, izstādēm, muzejiem, birojiem u.c. sabiedriskām telpām.

Monitoru stendi Interaktīvi displeji, Interneta kioski TV stendi super lielformāta monitoriem, Datorizēti stendi Web termināli Interneta piekļuves punkti. i-Display, Freepad, Padman, iPoint media, Zip media, Velo media, Wingo media, Padwoman, FreeGrip. Tablet solutions: DTSF, DTSC, DTSW. MBDS10E, MBDS22, TDS42, TDS22E, BRTDIGITAL, DLS

SKĀRIENJUTĪGO MONITORU (TouchScreen ) un TV STENDI

7" 8" 9" 10" 11" 12" 13" 15" 17" 19" 21" 22" 23" 24" 27" 32" 42" 43" 46" 49" 55" 65" 75" 85" ekrāni Visu veidu pielietojumam:
 • viesnīcām, restorāniem, kafejnīcām u.c. HoReCa sektora uzņēmumiem;
 • izstādēm, konferencēm, demonstrācijas zālēm, semināriem un prezentācijām;
 • visu veidu veikaliem un saloniem, izbraukuma un pop-up tirdzniecībai;
 • bankām, apdrošinātājiem, tūrisma un nekustamo īpašumu aģentūrām;
 • muzejiem, galerijām, mākslas saloniem u.c. izstāžu zālēm;
 • skolām, augstskolām, bērnudārziem u.c. mācību iestādēm;
 • birojiem, valsts un pašvaldību iestādēm u.c. sabiedriskām zonām.
 • Ražojam pilnībā funkcionālus risinājumus ieskaitot tehniku, taču ir iespēja izvēlēties tikai nepieciešamo. Dažādi ekrānu izmēri pēc izvēles. Horizontāli un vertikāli. Piedāvājam ekonomiskos risinājumus ierobežotam budžetam. Izstrādājam arī grafisko dizainu. Nodrošinām attālinātu satura vadību un sistēmas uzturēšanu. Iespējams arī īrēt – izstādēm, konferencēm, semināriem u.c. pasākumiem.

  Dažādi tipveida risinājumi. Vairums standarta stendu ir modificējami un pielāgojami dažādām vajadzībām. Individuāla dizaina risinājumi. Attēlos ieskicēta vien neliela daļa no bezgalīgajām dizaina iespējām.

  PLANŠETDATORU STENDI

  Visi stendi ir potenciāli pielāgojami jebkuras firmas un marku planšetdatoriem: Apple iPad, Samsung Galaxy, Amazon Fire, Lenovo IdeaPad, Lenovo ThinkPad, Lenovo Yoga, Huawei Media Pad, Microsoft Surface, Asus Transformer, Asus ZenPad, Google Nexus, Google Pixel, Nvidia Shield, HTC Nexus, Acer Iconia, Alcatel Lucent, Alcatel One Touch, Allview Viva, AOC Breeze, Archos Magnum, Archos Neon, Archos Titanium, Barnes & Noble Nook, Blaupunkt Discovery, Dell Venue, Denver TAQ, eSTAR Beauty, HannSpree HannsPad, HP Stream, Inspire Infinity, Kiano Slim Tab, Kodak Tablet, Kruger&Matz Eagle Edge, LG Optimus, Modecom Freetab, MyPhone SmartView, Navitel T500 T700, Nokia N1, Odys Nova Pyro, Overmax Qualcore, Panasonic Toughpad, Prestigio Grace, Prestigio Muze, Prestigio Wize, Samsung Ativ, Sponge Smart, Sony Xperia, Toshiba Encore Write, TrekStor Primetab Surftab Theatre, Xiaomi Mi Pad u.c.

  JAUNUMS – Universālie stendi APOLLO – Apple iPad un Samsung Galaxy 10" planšetdatoriem.

  2 versijas: uz virsmas novietojamā/stiprināmā APOLLO Top un brīvstāvošā versija APOLLO Stand. Piemēroti modeļiem: Apple: iPad-4 Retina – 9,7". iPad Air – 9,7". iPad Air-2 – 9,7". Samsung: Galaxy Tab-3 – 10,1". Galaxy Note – 10,1". Galaxy TabPRO – 10,1". Galaxy Tab-4 – 10,1". Abām versijām kasete ir brīvi grozāma 350° diapazonā un virsmas versijai tā vēl ir pārliekama no vienas puses uz otru – attēls DATb. Visām versijām iespējams neredzams USB pievads caur stenda korpusu. Abām versijām papildus iespējams Kensington sistēmas drošības kabeļa pieslēgums.

  iPad stendi i-MAGO = Visfunkcionālākais modelis šodien! Visām 10" versijām izņemot iPad-1. Pielāgojams arī citu firmu un marku planšetdatoriem.

  Aizslēdzama datora ievietošanas kasete. Pilnīga mobilitāte: kasete ir rotējama 350° diapazonā; displejam ir maināms slīpums 100° robežās; arī pats statīvs ir rotējams ap savu asi 350° diapazonā – attēls DIr. Maksimāli neierobežota datora funkcionalitāte – attēls DIu. Spoži balts vai melns priekšpanelis. Ērti brendējams. Dudzveidīgas stiprināšanas iespējas un pielietojums – sk. turpinājumā dotos attēlus. Papildelements – speciāla papildus drošības sistēma neuzmanītām publiskām zonām – attēls DIa.

  iPad stendi i-HOLD visiem 10" modeļiem izņemot iPad-1.

  Versija i-HOLD Inox ar slīpēta inox tērauda kaseti uz melnas kājas un pamatnes – attēls DHM. Pie virsmām stiprināmā versija i-HOLD Fix – attēlā DHM. Pielāgojami arī citu firmu planšetdatoriem. Aizslēdzama datora ievietošanas kasete. Kasete ir rotējama 360° diapazonā ar fiksāciju ik pēc 90°. HOME poga pieejama caur 3 mm atveri, lai apmeklētāji varētu izmantot tikai Jūsu paredzētās funkcijas. Pēc vajadzības caur centrālo balstu pievienojams 3 metrus garš USB kabelis ar 30-pin štekeri modeļiem iPad-2 un iPad-3. Abus brīvstāvošos modeļus iespējams arī izīrēt.

  iPad stendi i-CASE visiem 10" modeļiem izņemot iPad-1.

  Pielāgojams arī citu firmu planšetdatoriem. Kasete balta, pelēka vai melna. Nostiprināma gan vertikāli, gan horizontāli. Stendiem var izveidot iespēju skrūvēt tos pie grīdas. Modelim ar fiksēto augstumu (attēls DCS) ir īpaši izturīga konstrukcija. Gaismas stends ar i-Case – attēls GDc. Brīvstāvošo modeli ar fiksētu augstumu iespējams arī izīrēt.

  Universālie planšetdatoru turētāji FREE-GRIP – dažādu marku 7", 10" un 13" planšetdatoriem.

  Aizslēdzams datora turētājs. Tas ir brīvi rotējams 360° diapazonā ar minifiksāciju ik pēc 90°. Regulējams slīpums (attēls DGS). Galda un sienas modeļiem korpusi balti vai melni (attēli DGT un DGW). Gaismas stends ar Free-Grip – attēls GDf. Brīvstāvošo modeli ar regulējamu augstumu iespējams arī izīrēt.

  iPad stendi i-DISPLAY. Visiem 10" modeļiem izņemot iPad-1. Pielāgojams arī citu firmu planšetdatoriem.

  Aizslēdzama datora ievietošanas kasete. Piestiprināma gan vertikāli, gan horizontāli. Maināms slīpums. Izgriezumi kabeļu pievienošanai. Brīvstāvošajam stendam teleskopiski regulējams augstums 70-110 cm robežās. Abus modeļus iespējams arī izīrēt.

  Universālie planšetdatoru stendi FREE PAD – visu marku vidējā izmēra planšetdatoriem.

  Monitors ir grozāms. Stendam ir 2 veidu statīvi: modelis ar regulējama augstuma stieni; jaunais modelis uz ovālprofila kājas (attēls DFD) un iespēju dažādā skaitā pievienot bukletu plauktiņus un/vai reklāmas maisiņu uzveramos stienīšus (attēls DFDs). Pēc vajadzības pievienojams 3 metrus garš USB kabelis modeļiem iPad-2 un iPad-3.

  Somā pārnēsājams podests izmantošanai ar iPad u.c. planšetdatoriem.

  Planšetdators ievietojas zem speciāla nosegvāka. Vairāk par šiem podestiem atrodams sadaļā Saliekamie prezentāciju galdi un letes .

  VIDEO STENDI

  Video stends I-MEDIA.

  17" monitors. Darbojas no parastajām atmiņas kartēm un USB. Kontrasta un krāsu regulācija. Komplektā IS tālvadības pults. Dažādā skaitā un augstumā var pievienot bukletu plauktus u.c. papildelementus.

  Video stendi GLASS MEDIA.

  Korpuss no rūdītā stikla. Pēc vajadzības uzstādāmi 2 veidu plauktiņi. 3 izmēru video monitori – 8", 12" un 17". Darbojas no parastajām atmiņas kartēm un USB. Komplektā IS tālvadības pults.

  Video stendi S-MEDIA un somā pārnēsājamais Z-MEDIA ar bukletu kabatām.

  8" monitors. Darbojas no parastajām atmiņas kartēm un USB. Komplektā IS tālvadības pults. A4 kabatas pēc vajadzības ir sadalāmas uz 2 gb A4/3 vai A6.

  Galda/letes video statīvs W-MEDIA ar A4 vai 2 x A4/3 bukletu kabatām.

  8" foto/video/audio monitors. Darbojas no parastajām atmiņas kartēm un USB. Komplektā IS tālvadības pults. A4 kabata pēc vajadzības ir sadalāma uz 2 gb A4/3 vai A6.

  MULTIFUNKCIONĀLIE STENDI

  Stendi VESA-System dažādu formātu TV un monitoriem.

  VESA konsoles no 75x75 līdz pat 600x400. Piemēroti arī superlielajiem formātiem virs 60". Jāņem vērā, ka monitori ir ļoti daudzveidīgi ar dažādu svaru un ģeometriju, tādēļ katra individuāla modeļa piemērotību kādam konkrētam stendam būtu jāpārbauda atsevišķi. Modeļi VESA Stand-II attēlos DVS2m, DVS2h un VESA Totem attēlā DVT super-lielformāta monitoriem. Modelis ar regulējamu augstumu – attēls DVE. Modeļiem ar slīpo kronšteinu ir maināms monitora slīpums. Gaismas stends ar Vesa turētāju – attēls GDv. Modeļus VESA Stand-II (attēli DVS2m un DVS2h) un VESA Post (attēls DVP) iespējams arī izīrēt.

  Datorstendi OCTA TERMINAL.

  22" monitors. Ārējā klaviatūra. Daudzveidīgas papildelementu un kombināciju iespējas.

  Individuāla dizaina video, TV un datorstendi, interneta un info termināli.

  Attēlos parādītie modeļi ataino vien nelielu daļu no daudzveidīgajām dizaina iespējām. Ja starp redzamajiem paraugiem un konfigurācijām neatrodat sev nepieciešamo - lūdzam sazināties ar mums lai izstrādātu Jūsu vēlmēm atbilstoša dizaina un funkcionalitātes stendu.

  DIZAINS


  Dizains, Stendi, Iekārtas, Gaismas, Vitrīnas, Plaukti, Statīvi, Ekspozīcijas, Dekori | DIZAINA CENTRS
  Дизайн, Стенды, Оборудование, Световые объекты и Решения для Рекламы, Выставок, Магазинов, Музеев, Интерьеров, Бюро, Торговли, Общественных помещений | ДИЗАЙН-ЦЕНТР
  Mobile Systems for Shopfitting, Exhibition, Advertising, Information, Presentation, Promotion - Shop-In-Shop, Stands, Showcases, Displays, Kiosks, Counters, Dispensers, Pylons, Tables, Shelving | DESIGN CENTER
  © DizainaCentrs.lv, 2018
  K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, LATVIJA
  tel: +37167211335, +37167220089, mobile: +37129234608, +37129225719
  Darba laiks 9:00 - 18:00