Dizains, Digital Signage risinājumi, Digitālie informācijas stendi, DC Universal-DS, Touchscreen monitori, Skārienjūtīgie stendi, Digital Signage reklāmas stendi, Interaktīvie ekrāni, Video un datorstendi, Skārien-ekrāni, Satura dizains, programmēšana un vadība, 4K UHD ekrāni, Planšetdatoru statīvi, Digitālās ēdienkartes, 360° panorāmas, Virtuālās realitātes 360 grādu tūres, Lielformāta un platekrāna TV stendi, Digitālie dezinfekcijas stendi, Informācijas un Interneta kioski, Interaktīvi web termināli un ekrāni. PresentEx, InterShow, SlideShow. Digitālo un IT stendu īre un noma.

Daudzveidīga dizaina un funkcionalitātes, jaunas paaudzes interaktīvi skārienjutīgie stendi, skatlogu video ekrāni, digitālie reklāmas un informācijas stendi, touchscreen kioski un piloni, datoru un TV stendi, interneta piekļuves punkti, digitālie menu ekrāni u.c. Centralizēti vadāmas Digital Signage sistēmas, monitori ar attālinātu satura vadību. Digitālo ekrānu īre, skārienjūtīgo stendu noma, planšet-datoru stendu īre, TV stendu noma. Planšetdatoru stendi. Mobili un brīvstāvoši, uz galda/letes novietojami vai pie sienas stiprināmi. Maināma konfigurācija un dizains. Stendi ir papildināmi ar dažādiem komponentiem – plakātiem un instrukcijām, gaismas displejiem, plauktiem, bukletu kabatām, gaismas ķermeņiem, somu pakaramajiem u.c. Dizains un programmēšana – DC Universal-DS.


Monitori reklamas video Digitalnie ekrani nastennie Digital screens displays 2024
Digitālie ekrāni un monitori reklāmai un informācijai – veikaliem, kafejnīcām, restorāniem, tirdzniecības centriem, viesnīcām, bankām, lidostām.
Digitalie risinajumi skarien ekrani Video monitori vitrin Video monitors TV racks 2024
Skatlogu video un slīdrādes monitori, Interaktīvi skārienjutīgie ekrāni, Monitoru un TV statīvi un stendi, Balti melni un stikla, Rotējami VESA kronšteini, Reklāmas video monitori
Monitori skatlogu video stendi Digitalnije reshenija Slideshow interactive touchscreens 2024
Interaktīvi skārienjutīgie ekrāni, Monitoru un TV statīvi un stendi, Melni balti un stikla, Rotējami VESA kronšteini, Reklāmas video monitori, Skatlogu video un slīdrādes monitori
Skarienjutigie interaktivie stendi Sensornije monitori Displays window video carts 2024
Digitālie risinājumi skatlogiem un interjeriem, Interaktīvi skārienjutīgie ekrāni, Monitoru un TV statīvi un stendi, Balti melni un stikla, Reklāmas video un slīdrādes monitori
Skarienjutigie ekrani touch stendi kioski piloni Digitalais dizains reklama 2024
Interaktīvie stendi ar skārienjutīgajiem touch ekrāniem. Preču reklāmas akciju stendi. Interaktīvie POS/POP preču demonstrācijas stendi. Individuāla dizaina digitālie reklāmas kioski un piloni.
Skarienjutigie touch kioski stendi Individuals dizains Digitala reklama 2024
Interaktīvie stendi ar skārienjutīgajiem touch ekrāniem. Izstāžu un muzeju digitālie reklāmas stendi. Viesnīcu un restorānu digitālie informācijas un rezervāciju stendi. Individuāla dizaina reklāmas stendi, kioski un video piloni.
Skarienjutigie touch stendi kioski Individuala dizaina Digitalie piloni 2024
Interaktīvie stendi ar skārienjutīgajiem touch ekrāniem. Jauno produktu reklāmas akciju stendi. Merčendaizinga preču demonstrācijas stendi. Individuāla dizaina digitālie video reklāmas kioski un piloni.
Skarienjutigie ekrani touch kioski stendi piloni Digitalas reklamas dizains 2024
Interaktīvie stendi ar skārienjutīgajiem touch ekrāniem. Digitālie POS/POP preču demonstrācijas stendi. Interaktīvie reklāmas kioski un piloni. Individuāla dizaina digitālie reklāmas stendi. Video prezentāciju stendi.
Digitalie reklamas stendi 15 FHD Video Skarienjutigie touch Mobili 2024
Interaktīvie un video/slīdrādes (slideshow) stendi. Digitālie reklāmas, informācijas un anotāciju stendi. Balti un melni korpusi. Skārienjutīgie touch un video 15" ekrāni. FHD izšķirtspēja 1920x1080.
Digitalie reklamas stendi 32 4K Video plakati Mobili Parvietojami 2024
Video un slīdrādes (slideshow) stendi. Digitālie reklāmas A-stendi – balti un melni. 32" collu ekrāni. 4K UHD izšķirtspēja 3840x2160. Mobili pārvietojami video reklāmas slieteņi. Digitālie plakāti.
Digitalie reklamas stendi Precu plaukti POS akciju Skarienjutigie video 2024
Interaktīvie un video merčendaizinga stendi. Skārienjutīgie touch un video/slīdrādes (slideshow) monitori. 28", 32", 40", 50", 58" collu ekrāni. 4K UHD izšķirtspēja. POS preču reklāmas stendi.
Digitalie reklamas stendi Skarienjutigie touch Video ekrani Piloni 2024
Interaktīvie un video piloni. Skārienjutīgie touch stendi, video un slīdrādes (slideshow) monitori. 28", 32", 40", 50", 58" collu ekrāni. 4K UHD izšķirtspēja. Digitālie reklāmas piloni – balti un melni korpusi.
Digitalie reklamas stendi 28 32 40 50 58 4K Skarienjutigie touch Video piloni 2024
Interaktīvie un video stendi. Digitālie reklāmas piloni – balti un melni. Skārienjutīgie touch ekrāni, video un slīdrādes (slideshow) monitori. 28", 32", 40", 50", 58" collu ekrāni. 4K UHD izšķirtspēja.
Skarienjutigie stendi touchscreen lielformata ekrani 32 42 46 55 2024
Skārienjūtīgie interaktīvie stendi 32", 42", 46", 55" lielformāta ekrāniem. Touchscreen monitori, stendi un piloni. Interaktīvie web kioski un info punkti. 65", 75", 85" lielformāta touchscreen ekrāni.
Skarienjutigie stendi touchscreen kioski web ekrani 27 32 42 2024
Skārienjūtīgie interaktīvie stendi 27", 32", 42" ekrāniem. Touchscreen stendi un piloni. Mobilie interaktīvie kioski un web termināli. Touchscreen monitori un interaktīvie ekrāni ar gaismas plakātu displejiem.
Skarienjutigie stendi touchscreen monitori ekrani 22 23 24 27 2024
Skārienjūtīgie interaktīvie stendi 22", 23", 24", 27" ekrāniem. Mobilie touchscreen stendi. Uz galda vai letes novietojamie skārienjūtīgie monitori. Pārvadājamie interaktīvie kioski un stendi.
iPad Air Stendi Stativi Plansetdatoru Displeji Reklamas 2024
iPad stendi auto izstādē, muzejā, bankā, birojā, lidostā un restorānā. Veikala preču statīvi ar iPad displeju. Visiem 10" iPad modeļiem, tai skaitā Air un Retina, kā arī citiem planšetdatoriem.
iPad Air Stendi Displeji Plansetdatoru Stativi Veikalu 2024
iPad stendi autosalonā, veikalā, bibliotēkā, kafejnīcā, publiskās zonās. POS un preču reklāmas statīvi un displeji. Piemēroti visiem 10" iPad modeļiem ieskaitot Air un Retina. Pielāgojami arī citiem planšetdatoriem.
iPad Stendi Air Stativi Displeji Plansetdatoru Izstazu 2024
iPad stendi izstādē, viesnīcā, birojā, veikalā, slimnīcā un poliklīnikā. Paraugu reklāmas statīvi ar iPad displeju. 10" iPad modeļiem, tai skaitā Air un Retina, kā arī citiem planšetdatoriem.
TV Video Stendi 17 56 collu Monitoriem PlatEkrana 2024
Televizoru un video monitoru stendi platformāta ekrāniem no 17 līdz pat 65 collu un lielākiem izmēriem. Regulējams monitora slīpums. Regulējams augstums. Mobili pārvietojami uz riteņiem.
Video Stativi Galda Letes Bukletu 8 monitors Wingoo 2024
Uz galda vai letes novietojami video statīvi ar 8 collu monitoru Wingoo Media. Aprīkoti ar A4 vai A6 bukletu kabatām. Dekoratīva frostētā akrila korpuss.
iPad Stendi Plansetdatoru Stativi pagriezama plansete 2024
iPad un planšetdatoru stendi Padman un Padwoman ar pagriežamu displeju. Maināms augstums. Pielāgojami dažādiem modeļiem kā Galaxy, Xperia, Infinity, Surface, Kindle.
Video Stendi ar talvadibu 12 17 monitori iMedia iPoint 2024
Video stendi ar 12 vai 17 collu monitoriem. Lieliski piemēroti viesnīcām, lidostām, bankām, izstādēm, muzejiem, birojiem u.c. sabiedriskām telpām. 2013 gada modeļi.
Plansetdatoru Stendi publiskam zonam krasaini korpusi 2024
iPad un planšetdatoru stendi pielāgojami dažādiem modeļiem. Aizslēdzama datora ievietošanas kasete. Pieejami 5 krāsās – alumīnijs, balts, melns, sarkans un zils. 2013 gada modeļi.
Datoru Stendi Dizains Web Kioski Interneta Monitori 2024
Individuāla dizaina datorstendi, interneta kioski, web termināli, touchscreen stendi 2013. Izstādēm, viesnīcām, birojiem, veikaliem u.c. sabiedriskām zonām.

Samsung, LG, Philips, Panasonic, NEC, ELO, Iiyama, Acer, Benq, Dynascan, CTouch, iPad, Galaxy u.c. Monitoru stendi Interaktīvi displeji, Interneta kioski TV stendi super lielformāta monitoriem, Datorizēti stendi Web termināli. Fotorāmji un Slīdrādes ekrāni. Full-HD 1920 x 1080, 4K Ultra-HD 3840 x 2160. Lamina, Signo, PresentEx, InterShow, SlideShow, DC Universal-DS.
7" 8" 9" 10" 11" 12" 13" 15" 17" 19" 21" 22" 23" 24" 27" 32" 42" 43" 46" 49" 55" 65" 75" 85" ekrāni

 • Interaktīvi skārienjutīgie stendi un risinājumi.
 • Digitālā reklāma un informācija skatlogos un interjeros.
 • Jaunākais trends – Pagarināto formātu monitori.
 • Mazie formāti POS un reklāmas stendiem.
 • Jaunums – 2-pusējie monitori.
 • Jaunums – Digitālie slieteņi.
 • Jaunums – Digitālie dezinfekcijas stendi.
 • Statīvi planšetdatoriem, TV un monitoriem.
 • Speciāli risinājumi dažādām nozarēm un pielietojumam.
 • Ekrānu dalīšana vairākās daļās.
 • Atšķirīga satura attēlošana pēc Jūsu izvēlēta stundu, dienu, nedēļu grafika.
 • Jaunums = Bezmaksas "kiosk" programmatūra un risinājumi.
 • Satura sagatavošana un atjaunošana – dizains, rediģēšana, programmēšana.
 • Nav jāapgūst ne speciāla programmatūra, ne kādas citas papildus zināšanas.
 • SKĀRIENJUTĪGO MONITORU (TouchScreen ) un VIDEO/SLĪDRĀDES STENDI

  JAUNUMS – Stendi ar jaunās paaudzes 4K Ultra-HD ekrāniem – to izšķirtspēja ir 4 reizes lielāka (!) kā mūsdienu izplatītajiem Full-HD monitoriem.

 • 5 modeļi ar – 28", 32", 40", 50" un 58" collu izmēra ekrāniem.
 • Visiem izmēriem ir pēc izvēles pieejamas abas versijas – video/slīdrādes vai skārienjutīgā.
 • 2 veidu korpusi – spoži baltā vai melnā krāsās ar slīpēta metāla ārējo aprāmi.
 • Stēlas ir pārsteidzoši plānas – mazāk kā 5 cm – attēls.
 • Iespēja darbināt gan no zibatmiņas, gan arī caur WiFi pieslēgumu.
 • Iespēja attēlot arī Full-HD un citu zemāku standartu saturu.
 • Stendi ir papildus aprīkojami ar preču plauktiem, kam ir brīvi maināms skaits un novietojums – attēli. Tādējādi tie ir lieliski izmantojami kā gatavi iespaidīgi POS un pop-up veikalu reklāmas/pārdošanas stendi – ar video/slīdrādes vai skārienjutīgajiem ekrāniem pēc izvēles.
 • Stendiem papildus var uzstādīt arī bukletu kabatas, sānu bannerus, logotipu hederus u.c. papildelementus.
 • Stendiem turklāt ir pieejami speciāli transportēšanas riteņkonteineri (attēls) ērtai pārvadāšanai, tādējādi tie ir ideāli piemēroti arī izbraukuma tirdzniecībai un izmantošanai pārvadājamos izstāžu stendos.
 • DC Universal-DS.
 • JAUNUMS – Stendi ar jaunās paaudzes 4K Ultra-HD ekrāniem.

 • 32" collu video/slīdrādes ekrāni.
 • 2 veidu korpusi – baltā vai melnā krāsās.
 • Iespēja darbināt gan no zibatmiņas, gan arī caur WiFi pieslēgumu.
 • Iespēja attēlot arī Full-HD un citu zemāku standartu saturu.
 • Stendiem papildus pieejami īpaši akumulatori un tos iespējams darbināt bez elektropieslēguma – vairs nekādu vadu.
 • Ideāli aizvieto morāli novecojušos tradicionālos plakātu slieteņus.
 • DC Universal-DS.
 • JAUNUMS – Stendi ar 15" collu Full-HD ekrāniem.

 • Pēc izvēles video/slīdrādes vai skārienjutīgais ekrāns.
 • 2 veidu korpusi – baltā vai melnā krāsās.
 • Iespēja darbināt gan no zibatmiņas, gan arī caur WiFi pieslēgumu.
 • Stendiem papildus pieejami īpaši akumulatori un tos iespējams darbināt bez elektropieslēguma – vairs nekādu vadu.
 • Stendiem papildus pieejami arī kustību detektori, kas akumulatora gadījumā pagarina stendu darbības laiku pat 4 reizes (atkarībā no slodzes intensitātes).
 • Visu veidu pielietojumam:

 • viesnīcām, restorāniem, kafejnīcām u.c. HoReCa sektora uzņēmumiem;
 • izstādēm, konferencēm, demonstrācijas zālēm, semināriem un prezentācijām;
 • visu veidu veikaliem un saloniem, izbraukuma un pop-up tirdzniecībai;
 • bankām, apdrošinātājiem, tūrisma un nekustamo īpašumu aģentūrām;
 • muzejiem, galerijām, mākslas saloniem u.c. izstāžu zālēm;
 • skolām, augstskolām, bērnudārziem u.c. mācību iestādēm;
 • birojiem, valsts un pašvaldību iestādēm u.c. sabiedriskām zonām.
 • Ražojam pilnībā funkcionālus risinājumus ieskaitot tehniku, taču ir iespēja izvēlēties tikai nepieciešamo. Dažādi ekrānu izmēri pēc izvēles. Horizontāli un vertikāli. Piedāvājam ekonomiskos risinājumus ierobežotam budžetam. Izstrādājam arī grafisko dizainu. Nodrošinām attālinātu satura vadību un sistēmas uzturēšanu. Iespējams arī īrēt – izstādēm, konferencēm, semināriem u.c. pasākumiem.

  Dažādi tipveida risinājumi. Vairums standarta stendu ir modificējami un pielāgojami dažādām vajadzībām. Individuāla dizaina risinājumi. Attēlos ieskicēta vien neliela daļa no bezgalīgajām dizaina iespējām.

  PLANŠETDATORU STENDI

  Visi stendi ir potenciāli pielāgojami jebkuras firmas un marku planšetdatoriem.

  JAUNUMS – Speciālie planšetdatoru stendi EXACT. Tiek individuāli izgatavoti jebkuram planšetdatoru, digitālo fotorāmju vai videoekrānu modelim:

  Apple iPad, Samsung Galaxy, Amazon Fire, Lenovo IdeaPad, Lenovo ThinkPad, Lenovo Yoga, Huawei Media Pad, Microsoft Surface, Asus Transformer, Asus ZenPad, Google Nexus, Google Pixel, Nvidia Shield, HTC Nexus, Acer Iconia, Alcatel Lucent, Alcatel One Touch, Allview Viva, AOC Breeze, Archos Magnum, Archos Neon, Archos Titanium, Barnes & Noble Nook, Blaupunkt Discovery, Dell Venue, Denver TAQ, eSTAR Beauty, HannSpree HannsPad, HP Stream, Inspire Infinity, Kiano Slim Tab, Kodak Tablet, Kruger&Matz Eagle Edge, LG Optimus, Modecom Freetab, MyPhone SmartView, Navitel T500 T700, Nokia N1, Odys Nova Pyro, Overmax Qualcore, Panasonic Toughpad, Prestigio Grace, Prestigio Muze, Prestigio Wize, Samsung Ativ, Sponge Smart, Sony Xperia, Toshiba Encore Write, TrekStor Primetab Surftab Theatre, Xiaomi Mi Pad u.c.
 • Aizslēdzama kasete:
 • tai ir maināms slīpums;
  tā ir pārliekama "portreta/ainavas" stāvokļos.
  tai var būt funkcionālie izgriezumi (planšetes kontrolēm, kamerām u.c.) pēc izvēles.
 • Dažādi kasetes materiāli un pamatnes forma pēc izvēles.
 • Iespējams pastāvīgs vada pieslēgums caur centrālo balstu.
 • Iespējami dažādi papildelementi: bukletu kabatas; printeru plaukti; info-rāmji u.c.
 • Iespējama konstrukcija, kas pēc vajadzības ir izjaucama iepakošanai kā arī pieejami transporta konteineri.
 • Universālie stendi APOLLO – Apple iPad un Samsung Galaxy 10" planšetdatoriem.

  2 versijas: uz virsmas novietojamā/stiprināmā APOLLO Top un brīvstāvošā versija APOLLO Stand. Piemēroti modeļiem: Apple: iPad-4 Retina – 9,7". iPad Air – 9,7". iPad Air-2 – 9,7". Samsung: Galaxy Tab-3 – 10,1". Galaxy Note – 10,1". Galaxy TabPRO – 10,1". Galaxy Tab-4 – 10,1". Abām versijām kasete ir brīvi grozāma 350° diapazonā un virsmas versijai tā vēl ir pārliekama no vienas puses uz otru – attēls DATb. Visām versijām iespējams neredzams USB pievads caur stenda korpusu. Abām versijām papildus iespējams Kensington sistēmas drošības kabeļa pieslēgums.

  iPad stendi i-MAGO = Visfunkcionālākais modelis šodien! Visām 10" versijām izņemot iPad-1. Pielāgojams arī citu firmu un marku planšetdatoriem.

  Aizslēdzama datora ievietošanas kasete. Pilnīga mobilitāte: kasete ir rotējama 350° diapazonā; displejam ir maināms slīpums 100° robežās; arī pats statīvs ir rotējams ap savu asi 350° diapazonā – attēls DIr. Maksimāli neierobežota datora funkcionalitāte – attēls DIu. Spoži balts vai melns priekšpanelis. Ērti brendējams. Dudzveidīgas stiprināšanas iespējas un pielietojums – sk. turpinājumā dotos attēlus. Papildelements – speciāla papildus drošības sistēma neuzmanītām publiskām zonām – attēls DIa.

  iPad stendi i-HOLD visiem 10" modeļiem izņemot iPad-1.

  Versija i-HOLD Inox ar slīpēta inox tērauda kaseti uz melnas kājas un pamatnes – attēls DHM. Pie virsmām stiprināmā versija i-HOLD Fix – attēlā DHM. Pielāgojami arī citu firmu planšetdatoriem. Aizslēdzama datora ievietošanas kasete. Kasete ir rotējama 360° diapazonā ar fiksāciju ik pēc 90°. HOME poga pieejama caur 3 mm atveri, lai apmeklētāji varētu izmantot tikai Jūsu paredzētās funkcijas. Pēc vajadzības caur centrālo balstu pievienojams 3 metrus garš USB kabelis ar 30-pin štekeri modeļiem iPad-2 un iPad-3. Abus brīvstāvošos modeļus iespējams arī izīrēt.

  iPad stendi i-CASE visiem 10" modeļiem izņemot iPad-1.

  Pielāgojams arī citu firmu planšetdatoriem. Kasete balta, pelēka vai melna. Nostiprināma gan vertikāli, gan horizontāli. Stendiem var izveidot iespēju skrūvēt tos pie grīdas. Modelim ar fiksēto augstumu (attēls DCS) ir īpaši izturīga konstrukcija. Gaismas stends ar i-Case – attēls GDc. Brīvstāvošo modeli ar fiksētu augstumu iespējams arī izīrēt.

  Universālie planšetdatoru turētāji FREE-GRIP – dažādu marku 7", 10" un 13" planšetdatoriem.

  Aizslēdzams datora turētājs. Tas ir brīvi rotējams 360° diapazonā ar minifiksāciju ik pēc 90°. Regulējams slīpums (attēls DGS). Galda un sienas modeļiem korpusi balti vai melni (attēli DGT un DGW). Gaismas stends ar Free-Grip – attēls GDf. Brīvstāvošo modeli ar regulējamu augstumu iespējams arī izīrēt.

  iPad stendi i-DISPLAY. Visiem 10" modeļiem izņemot iPad-1. Pielāgojams arī citu firmu planšetdatoriem.

  Aizslēdzama datora ievietošanas kasete. Piestiprināma gan vertikāli, gan horizontāli. Maināms slīpums. Izgriezumi kabeļu pievienošanai. Brīvstāvošajam stendam teleskopiski regulējams augstums 70-110 cm robežās. Abus modeļus iespējams arī izīrēt.

  Universālie planšetdatoru stendi FREE PAD – visu marku vidējā izmēra planšetdatoriem.

  Monitors ir grozāms. Stendam ir 2 veidu statīvi: modelis ar regulējama augstuma stieni; jaunais modelis uz ovālprofila kājas (attēls DFD) un iespēju dažādā skaitā pievienot bukletu plauktiņus un/vai reklāmas maisiņu uzveramos stienīšus (attēls DFDs). Pēc vajadzības pievienojams 3 metrus garš USB kabelis modeļiem iPad-2 un iPad-3.

  Somā pārnēsājams podests izmantošanai ar iPad u.c. planšetdatoriem.

  Planšetdators ievietojas zem speciāla nosegvāka. Vairāk par šiem podestiem atrodams sadaļā Saliekamie prezentāciju galdi un letes .

  VIDEO STENDI

  Video stends I-MEDIA.

  17" monitors. Darbojas no parastajām atmiņas kartēm un USB. Kontrasta un krāsu regulācija. Komplektā IS tālvadības pults. Dažādā skaitā un augstumā var pievienot bukletu plauktus u.c. papildelementus.

  Video stendi GLASS MEDIA.

  Korpuss no rūdītā stikla. Pēc vajadzības uzstādāmi 2 veidu plauktiņi. 3 izmēru video monitori – 8", 12" un 17". Darbojas no parastajām atmiņas kartēm un USB. Komplektā IS tālvadības pults.

  Video stendi S-MEDIA un somā pārnēsājamais Z-MEDIA ar bukletu kabatām.

  8" monitors. Darbojas no parastajām atmiņas kartēm un USB. Komplektā IS tālvadības pults. A4 kabatas pēc vajadzības ir sadalāmas uz 2 gb A4/3 vai A6.

  Galda/letes video statīvs W-MEDIA ar A4 vai 2 x A4/3 bukletu kabatām.

  8" foto/video/audio monitors. Darbojas no parastajām atmiņas kartēm un USB. Komplektā IS tālvadības pults. A4 kabata pēc vajadzības ir sadalāma uz 2 gb A4/3 vai A6.

  MULTIFUNKCIONĀLIE STENDI

  Stendi VESA-System dažādu formātu TV un monitoriem.

  VESA konsoles no 75x75 līdz pat 600x400. Piemēroti arī superlielajiem formātiem virs 60". Jāņem vērā, ka monitori ir ļoti daudzveidīgi ar dažādu svaru un ģeometriju, tādēļ katra individuāla modeļa piemērotību kādam konkrētam stendam būtu jāpārbauda atsevišķi. Modeļi VESA Stand-II attēlos DVS2m, DVS2h un VESA Totem attēlā DVT super-lielformāta monitoriem. Modelis ar regulējamu augstumu – attēls DVE. Modeļiem ar slīpo kronšteinu ir maināms monitora slīpums. Gaismas stends ar Vesa turētāju – attēls GDv. Modeļus VESA Stand-II (attēli DVS2m un DVS2h) un VESA Post (attēls DVP) iespējams arī izīrēt.

  Datorstendi OCTA TERMINAL.

  22" monitors. Ārējā klaviatūra. Daudzveidīgas papildelementu un kombināciju iespējas.

  Individuāla dizaina video, TV un datorstendi, interneta un info termināli.

  Attēlos parādītie modeļi ataino vien nelielu daļu no daudzveidīgajām dizaina iespējām. Ja starp redzamajiem paraugiem un konfigurācijām neatrodat sev nepieciešamo - lūdzam sazināties ar mums lai izstrādātu Jūsu vēlmēm atbilstoša dizaina un funkcionalitātes stendu.

  DIZAINS, Dizaina Centrs Universal Digital Signage


  Dizains, Stendi, Iekārtas, Gaismas, Vitrīnas, Plaukti, Statīvi, Ekspozīcijas, Dekori | DIZAINA CENTRS
  Дизайн, Стенды, Оборудование, Световые объекты и Решения для Рекламы, Выставок, Магазинов, Музеев, Интерьеров, Бюро, Торговли, Общественных помещений | ДИЗАЙН-ЦЕНТР
  Mobile Systems for Shopfitting, Exhibition, Advertising, Information, Presentation, Promotion - Shop-In-Shop, Stands, Showcases, Displays, Kiosks, Counters, Dispensers, Pylons, Tables, Shelving | DESIGN CENTER
  © DizainaCentrs.lv, 2024, Anno-1989
  K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, LATVIJA
  tel: +37167211335, +37167220089, mobile: +37129234608, +37129225719
  Darba laiks 9:00 - 18:00